Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'1" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
1xPlayer of the Game
1xPlayer of the Game