Ignacio Soto's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #07 • STRK, FORW |
| Club Teams | Spartans U18 Red Bluff high school Varsity Football |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'0" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|