Jonah Houchins's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | frosh football N/A red bluff high school Freshman football |
| GPA | 4 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 190 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |
| Broad Jump | 6'0" |
| Year Joined |
|
| Location |
|