Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 156 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |
