Gbolawole Maseyi's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #9 • Captain #47 • LB |
| Club Teams | Titans N/A TITANS FC |
| Height | 5'9" |
| Weight | 178 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|