Aaliyah Davis's Bio
Bio
Hey it's Aaliyah class of 2029 I play softball and flag football.
Hey it's Aaliyah class of 2029 I play softball and flag football.
| GPA | 4 |
| Height | 5'1" |
| Weight | 100 lbs |
| Wingspan | 5'3" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 5.76 sec |
| Vertical Jump | 17'0" |
| Shuttle | 4.875 sec |
