Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 275 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 380 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.7 sec |
| Vertical Jump | 13'0" |