Julez Wright's Bio
Bio
i make plays and i dont get scored on.
i make plays and i dont get scored on.
| Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 121 lbs |
| Squat | 137 lbs |
| Deadlift | 137 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.99 sec |
| Vertical Jump | 6'0" |
| Broad Jump | 6'1" |
| Shuttle | 5.2 sec |