Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 168 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.86 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Shuttle | 5.8 sec |


