Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2.7 |
| SAT | 1010 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 270 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 460 lbs |
| Deadlift | 515 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.6 sec |
| Vertical Jump | 13'0" |
