Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 245 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 270 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'10" |
