Liam Wilson's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | 16-1 16s Bay to Bay |
| GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors Calculus, Honors Chemistry |
| Height | 6'8" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|