Harper May's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #6 • DS, OH, OPP |
| GPA | 3.4 |
| ACT | 17 |
| AP Classes | AP Chem, AP Bio |
| Honors Classes | Honors english, |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |