Jayden Hays's Bio
Bio
WHHS | 5'8 | 140lbs | 15 yr | C/O 2028
WHHS | 5'8 | 140lbs | 15 yr | C/O 2028
| AP Classes | AP World History |
| Honors Classes | Honors Biology |
| Height | 5'8" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| Vertical Jump | 20'0" |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|