Michael Smith's Bio
Bio
All around good player postitons: LB ,DL ,FB
All around good player postitons: LB ,DL ,FB
| Height | 5'9" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 395 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.795 sec |
| Shuttle | 4.9 sec |
1xPlayer of the Game