Hunter Setzer's Bio
Bio
setter/opp from Steele canyon high school
setter/opp from Steele canyon high school
| GPA | 3.21 |
| Honors Classes | Honors Math lll, Honors History, and Honors English |
| Height | 5'7" |
| Weight | 125 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 100 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 6'11" |


