Asher Manning's Bio
| Plays | Tennis, Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | Empire Surf U19 Empire Surf B06 |
| AP Classes | ap statistics, ap environmental science, ap english language, ap english literature, ap art history, ap psychology, and ap computer science principles |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|