Brady Low's Bio
Bio
Varsity Waterpolo Varsity Swim Var/Jv Volleyball GOHS Class of 2027
Varsity Waterpolo Varsity Swim Var/Jv Volleyball GOHS Class of 2027
| GPA | 3.8 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|