Ryder Dailey's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #3 • WR, CB, PR |
| Club Teams | Pop Warner Golden Bears N/A Pop Warner Temecula |
| GPA | 3.5 |
| AP Classes | AP Human Geography |
| Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |



| Year Joined |
|
| Location |
|