Trent Taylor's Bio
Bio
Football Interior linebacker|Rugby 8 Man| Hawaiian blooded
Football Interior linebacker|Rugby 8 Man| Hawaiian blooded
| GPA | 3.87 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 495 lbs |