Kristopher Eder's Bio
Bio
4.0 GPA honor roll student "time is gold, only if you value it like it"
4.0 GPA honor roll student "time is gold, only if you value it like it"
| Height | 5'7" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |
| Vertical Jump | 22'0" |
| Broad Jump | 8'0" |
| Shuttle | 4.6 sec |