Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP Psychology |
| Height | 5'7" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |


