Roberto Estrada's Bio
Bio
Quarterback-C/O 2027-Height 6'1-Weight 215
Quarterback-C/O 2027-Height 6'1-Weight 215
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 230 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.9 sec |




