Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 215 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 22'0" |
| Broad Jump | 9'3" |