Jayden Walsh's Bio
Bio
Starting Left Guard for Pitman Varsity
Starting Left Guard for Pitman Varsity
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 290 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 515 lbs |
| Deadlift | 505 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
