Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.9 |
| SAT | 1258 |
| AP Classes | Ap Econ, Ap Gov, Ap Calc, and Ap Stats |
| Honors Classes | Honors physics |
| Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |