William Cole's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | |
| Teams | |
| Club Teams | The Generals 16U Turlock Generals |
| GPA | 4.4 |
| Honors Classes | Honors Math 2 Honors English 10 Honors Physics |
| Height | 6'2" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 320 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|