Zander Catlett's Bio
Bio
Hudl- http://www.hudl.com/profile/16376265
Hudl- http://www.hudl.com/profile/16376265
| GPA | 4.17 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |