Carson Yoder's Bio
| Plays | Basketball, Baseball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #11 • SF, SG • Captain |
| Club Teams | 12th Grade Coastal Elite Premier |
| GPA | 3.8 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|

10xPlayer of the Game 
7xPlayer of the Game