Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.2 |
| AP Classes | APES |
| Honors Classes | Honors Spanish and Honors Physiology |
| Height | 6'2" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |