Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'6" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 8'2" |