Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'3" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
