Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 180 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.42 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 11'11" |