Corey Rockey's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #4 • C, PF #4 • QB • Captain |
| Height | 6'1" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| Deadlift | 255 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |