Joshua Griffith's Bio
Bio
I play for Santa Rosa Academy, im 16 years old and play Volleyball, and Basketball.
I play for Santa Rosa Academy, im 16 years old and play Volleyball, and Basketball.
| GPA | 3.6 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 8'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 215 lbs |
| Vertical Jump | 20'0" |