Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'5" |
| Weight | 267 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 320 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 410 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.3 sec |
| Vertical Jump | 41'0" |
| Broad Jump | 9'0" |