Aidan Baylor's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | |
| Teams | #7 • WR, DB |
| GPA | 3.6 |
| AP Classes | AP Pre-Calculus and AP Biology |
| Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 260 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |