Rowley McEachron's Bio
Bio
An Athletic Weapon
An Athletic Weapon
| GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors World Lit and Honors Bio |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.6 sec |


