Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP Language and Composition |
| Honors Classes | Honors Intergrated 3 and Honors Chemistry |
| Height | 5'4" |
| Weight | 120 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 155 lbs |
| Deadlift | 305 lbs |