Taylor Thomas's Bio
| Plays | Track & Field, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #56 • G |
| GPA | 3.98 |
| SAT | 890 |
| AP Classes | AP Human geography and AP US History |
| Honors Classes | honors biology and CCA Comparative government |
| Height | 6'3" |
| Weight | 265 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 435 lbs |