Yasin Sekue's Bio
Bio
Work!!!
| Plays | Track & Field, Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #1 • SF #16 • QB |
Work!!!
| GPA | 3 |
| AP Classes | Ap Biology |
| Honors Classes | Honors English and Honors Civcs |
| Height | 6'4" |
| Weight | 168 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 320 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.932 sec |
| Vertical Jump | 40'0" |