Cougar Cronk's Bio
| Plays | Baseball, Football, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #8 • OF, P, C #8 • CB, RB #25 • SF |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.71 sec |