Evan Garner's Bio
| Plays | Baseball, Football, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #7 • QB, RB, WR |
| Club Teams | Peak 15U Peak Baseball Club |
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP Pre Calculus |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 320 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 8'3" |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|