Kenneth Jordan's Bio
| Plays | Track & Field, Football, Wrestling |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #2 • QB, MLB |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.28 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
2xPlayer of the Game