Miguel Inskeep's Bio
| Plays | Track & Field, Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #23 • C #69 • OL, DL, DE |
| Height | 5'8" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Deadlift | 515 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Broad Jump | 6'8" |
| Shuttle | 5.15 sec |
