Isaac Thomas's Bio
| Plays | Track & Field, Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #23 • TE, OLB |
| Height | 6'3" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 8'5" |