Cameron Bell's Bio
| Plays | Track & Field, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #6 • DB, WR |
| Height | 5'10" |
| Weight | 162 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 380 lbs |
| Deadlift | 395 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.55 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |