Grant Withycombe's Bio
| Plays | Lacrosse, Football, Track & Field |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #1 • M, DM #25 • LB, TE |
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| Deadlift | 330 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.52 sec |




