Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP U.S. History |
| Honors Classes | Honors Geometry, Honors Chemisrty, and Honors ELA |
| Height | 5'7" |
| Weight | 176 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.04 sec |
| Broad Jump | 8'0" |