Noah Duncan's Bio
Bio
Im happy to have fun playing the sport I love.
Im happy to have fun playing the sport I love.
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 5'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 230 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.32 sec |
| Broad Jump | 9'11" |
| Shuttle | 5.14 sec |


